Kui suur või väike võiks olla lauavakstu, kas 1m x 1m on piisav või liiga suur/ väike?
Mõõtsin koolis lauad üle. Need on natuke pikemad, kui varasemad pingid selles klassis olid. Ühele lapsele on lauaruumi 50 x 65 cm. Seega on hea, kui lauakate on 70 x 75 cm, ehk siis 10 cm üle lauaääre. Pinginaabripoolne külg ei pea üle ääre olema.
Kas vana T-särk on mõeldud teistele riietele peale panekuks, kui kunstitund?
Vana T-särk on mõeldud kunsti-ja käsitöötundideks riietele peale panekuks, et kooliriideid mitte ära määrida. Sobib ka hästi lapsevanema särk lapse seljas.
Garderoobis on igal lapsel oma kindel nagi. Selles nagis on igale lapsele nagi numbriga märgistatud sussikott, mille laps riputab jalatsitega oma riiete nagisse. Päeval on sussikotis rippumas välisjalatsid ja öösel sisejalatsid. Kui jalatsid on kenasti kotis, siis on garderoobitädil palju mugavam põrandat pesta.
Klassis on olemas üks kapike, kuhu lapsed saavad oma dressikotte jätta. Eriti jalatseid. Praktika on näidanud, et paljud lapsed jätavad oma dressid siiski garderoobi oma nagi otsa. Klassi kapis on veidi turvalisem koht, silma alt ära.
Kuidas tean, millal vaja sise või välistossusid, millal tund õues või sees?
Üldiselt: septembris-oktoobris on kehalise kasvatuse tunnid õues. Novembris-detsembris on võimlemistunnid ja kehalise tunnid siseruumides. Jaanuarist alates on jälle välitunnid.
Tegelikult aga sõltub välitund ka ilmast. See selgub vahel alles tunni algul. Seega võiks klassikapis olemas olla ka sisejalatsid, kui tund ootamatult siseruumides toimub.
Kas pikapäevarühma avaldus tuleb kaasa võtta 1. septembril?
Hea oleks, kui pikapäevarühma avaldus oleks esitatud hiljemalt 1.-2. september.
Mis kellast kellani pikapäevarühm tegutseb?
Kuna lastel lõpevad iga päev tunnid kl 14, siis pikapäevarühm on esmaspäevast neljapäevani 7. tunni ajal: kl 14.10 - 14.55.
Tunniplaani saab vaadata klassiveebist kella alt. Hetkel seal tundide järjekord veel muutub, kuid ajaliselt jääb samaks. Saate selle järgi vajadusel huvialaringide aegu sättida.
Tundide ajad:
1. tund 8.00 – 8.45
2. tund 8. 55 – 9.40
Söögivahetund
3. tund 10.00 – 10.45
4. tund 11.05 – 11.50
5. tund 12.10 -12.55
6. tund 13.15 -14.00
PPR söögivahetund
7. tund 14.10 -14.55
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar